Mpandrindra faritra kely Mutai CMTB1-63 3P MCB
Antsipirian'ny vokatra
Afaka miaro ny fitaovana amin'ny "court-circuit" sy ny "overload" ny "miniature circuit breaker" CMTB1-63, ary azo ampiasaina amin'ny famindrana sy fanovana tsy dia matetika loatra ny rafitra herinaratra. Mandroso ny rafitra MCB, azo ianteherana ny fahombiazany, manana fahafahana manapaka avo lenta, kanto ny endriny sns. Ny akorany sy ny ampahany aminy dia vita amin'ny fitaovana izay mahatohitra ny fiantraikany ary mahatanty afo matanjaka.
| Anaran'ny vokatra | MCB Miniature Circuit Breaker |
| Laharana Modely | CMTB1-63 3P |
| Malagasy | IEC60898-1 |
| Taratasy fanamarinana | CE |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloney | 3P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 400/415V |
| Matetika voaisa | AC 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltazy fanoherana tsindry voaisa Uimp | 4000V |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+40℃ |
| Karazana famoahana eo no ho eo | CD |
| Loko | Fotsy + mena |
| fanompoana | OEM & ODM |
Fiolahana
Poloney
tombony
1. Kely sy kely ny habeny, mora apetraka
2. Toetra mampiavaka ny courant fohy, ny overload, ny fahafaha-mamaky avo lenta
3. afaka manome fiarovana azo antoka amin'ny lesoka elektrika, ary nosedraina mba hanaraka ny fenitra fiarovana iraisam-pirenena.
Fampiharana
Ny vokatra MCB dia ampiasaina betsaka amin'ny fanorenana, trano fonenana, fampiharana indostrialy, fandefasana herinaratra.
Ny hafa
Fonosana
4 pcs isaky ny boaty anatiny, 60 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Tsena Lehibe
Tsena any Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia.
Nahoana no misafidy anay
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













