CMTB1-63 1P 10A 16A 20A 25A 32A MCB Miniature Circuit Breaker
Antsipirian'ny vokatra
Ny "miniature circuit breaker" CMTB1-63 dia manana fiasa fiarovana amin'ny "court-circuit" sy ny "overload", ary azo ampiasaina ihany koa ho famindrana sy fanovana tsy tapaka ny rafitra herinaratra. Ny MCB dia manana endri-javatra toy ny rafitra mandroso, azo ianteherana, fahafahana manapaka avo lenta, endrika kanto sns. Ny akorany sy ny ampahany dia vita amin'ny fitaovana mahatohitra ny fiantraikany ary manana toetra matanjaka amin'ny afo.
| Anaran'ny vokatra | MCB |
| Laharana Modely | CMTB1-63 1P |
| Malagasy | IEC60898-1 |
| Taratasy fanamarinana | CE |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1-63A |
| Poloney | 1P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Matetika voaisa | AC 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltazy fanoherana tsindry voaisa Uimp | 4000V |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+40℃ |
| Karazana famoahana eo no ho eo | Karazana C na karazana D |
| Loko | Fotsy |
| fanompoana | OEM sy ODM |
Fiolahana
Poloney
tombony
1. Fiarovana ny fizaran-tany amin'ny herinaratra fohy
2. Fiarovana ny faritra amin'ny fihoaram-pefy
3. Endrika tsara tarehy ary mora apetraka
Fampiharana
Ny MCB Miniature circuit breakers dia ampiasaina betsaka amin'ny tranobe, trano fonenana, fampiharana indostrialy, fandefasana herinaratra... sns.
Ny hafa
Fonosana
12 pcs isaky ny boaty anatiny, 240 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Tsena Lehibe
Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia Tsena... sns
Nahoana no misafidy anay
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













