Mpandrindra Circuit Miniature Mcb Mutai CMTB1-63 4P C Curve
Antsipirian'ny vokatra
Ny "miniature circuit breaker" CMTB1-63 dia miaro amin'ny "court circuit" sy ny "overload", ary azo ampiasaina amin'ny famindrana sy fanovana rafitra herinaratra tsy dia matetika loatra. Miaraka amin'ny famolavolana rafitra mandroso, fahombiazana azo itokisana, fahafaha-mamaky herinaratra avo lenta, ary endrika kanto, ny MCB dia vokatra avo lenta. Ny akorany sy ny ampahany aminy dia vita amin'ny fitaovana manana fanoherana mahery vaika amin'ny fiantraikany sy ny fanoherana ny afo.
| Anaran'ny vokatra | MCB |
| Laharana Modely | CMTB1-63 4P |
| Malagasy | IEC60898-1 |
| Taratasy fanamarinana | CE |
| Herinaratra voaisa In (A) | 4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloney | 4P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 400/415V |
| Matetika voaisa | AC 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 3000A/4500A |
| Voltazy fanoherana tsindry voaisa Uimp | 4000V |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+40℃ |
| Karazana famoahana eo no ho eo | C |
| Loko | Fotsy + mena |
| fanompoana | OEM & ODM |
Fiolahana
Poloney
tombony
1. Fiarovana ny fizaran-tany amin'ny herinaratra fohy
2. Fiarovana ny faritra amin'ny fihoaram-pefy
3. Endrika tsara tarehy ary mora apetraka
Fampiharana
Ny MCB dia ampiasaina betsaka amin'ny fanorenana, trano fonenana, fampiharana indostrialy, fandefasana herinaratra... sns.
Ny hafa
Fonosana
3 pcs isaky ny boaty anatiny, 60 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 22*8.2*8 sm
Tsena Lehibe
Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia Tsena... sns
Fanontaniana sy valiny
Nahazo mari-pankasitrahana iraisam-pirenena toy ny CCC, CE, ary CB ny MCB, ary tohanan'ny mari-pankasitrahana rafitra fitantanana ISO 9001 sy ISO 14001.
Nahoana no misafidy anay
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













