MUTAI CMTB1LE-63 4P Mpandrindra ny fizaran-tany miasa amin'ny herinaratra sisa tavela RCBO
Antsipirian'ny vokatra
Ny CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker dia afaka miaro ny olona sy ny herinaratra amin'ny fahatairana herinaratra, ny circuit court, ny olana amin'ny overload. Ny RCBO dia ampiasaina indrindra amin'ny tranobe ara-barotra sy trano fonenana,
Mifanaraka amin'ny fenitry ny IEC61009-1 izy io.
| Anaran'ny vokatra | Mpandrindra ny faritra miasa amin'ny herinaratra sisa tavela |
| Laharana modely | CMTB1LE-63 4P |
| Malagasy | IEC61009-1 |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloney | 4P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 400V |
| Matetika voaisa | AC 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltazy fanoherana tsindry voaisa Uimp | 4000V |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+40℃ |
| Karazana famoahana eo no ho eo | C na D |
| Courant miasa sisa tavela voamarina In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Fiolahana
Drafitra sy refy fametrahana (mm)
tombony
1. Fiarovana ny courant court circuit sy ny courant overload
2. Fiarovana amin'ny fahatairana herinaratra: Ny "circuit breaker" misy courant residual dia mamantatra sy manapaka ny olana elektrika vokatry ny fivoahan'ny courant amin'ny tany, ka misoroka ny fahatairana herinaratra sy ny herinaratra.
3. Famaliana haingana: Ireo "breaker" ireo dia natao hiasa haingana, matetika ao anatin'ny ampahan'ny segondra vitsy, rehefa misy olana amin'ny herinaratra hita.
Poloney
Fampiharana
Ireo MCB Miniature circuit breakers dia matihanina ary ampiasaina betsaka amin'ny tranobe, trano fonenana, fampiharana indostrialy, fandefasana herinaratra.
Ny hafa
Fonosana
1 pcs isaky ny boaty anatiny, 20 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Tsena Lehibe
Manana lanja manokana amin'ny fanompoana ireo tsena any Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, ary Rosia... sns ny MUTAI Electric.
Nahoana no misafidy anay
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












