MUTAI CMTB1LE-63 3P Mpandrindra ny fizaran-tany miasa amin'ny herinaratra sisa tavela RCBO
Antsipirian'ny vokatra
Ny "Residual Courant Circuit Breaker" miaraka amin'ny Fiarovana amin'ny "Overcurrent" (RCBO) dia fitaovana fiarovana elektrika izay mampifangaro ny asan'ny fitaovana "residual courant" (RCD) sy ny "miniature circuit breaker" (MCB) ao anaty singa tokana.
Ny CMTB1LE-63 Residual Current Operated Circuit Breaker dia afaka miaro ny olona sy ny herinaratra amin'ny fahatairana herinaratra, ny court-circuit, ary ny olana amin'ny overload. Ny RCBO dia ampiasaina indrindra amin'ny tranobe ara-barotra sy trano fonenana. Mifanaraka amin'ny fenitry ny IEC61009-1 izy io.
| Anaran'ny vokatra | Mpandrindra faritra miasa amin'ny RCBO miaraka amin'ny courant sisa tavela |
| Laharana modely | CMTB1LE-63 3P |
| Malagasy | IEC61009-1 |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloney | 3P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 400V |
| Matetika voaisa | AC 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltazy fanoherana tsindry voaisa Uimp | 4000V |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+40℃ |
| Karazana famoahana eo no ho eo | CD |
| Courant miasa sisa tavela voamarina In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Fiolahana
Drafitra sy refy fametrahana (mm)
tombony
1. Fiarovana ny fizaran-tany amin'ny fikorianan'ny herinaratra fohy, ny fikorianan'ny herinaratra be loatra ary ny fiarovana amin'ny fivoahan'ny tany
2. Mora apetraka: Matetika ny RCBO dia kely dia kely ary mora apetraka, ka mahatonga azy ireo ho tsara ampiasaina amin'ny toerana tery na tery.
Poloney
Fampiharana
Ireo MCB Miniature circuit breakers dia matihanina ary ampiasaina betsaka amin'ny tranobe, trano fonenana, fampiharana indostrialy, fandefasana herinaratra.
Ny hafa
Fonosana
2 pcs isaky ny boaty anatiny, 40 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Tsena Lehibe
Mifantoka amin'ny tsena Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia ny MUTAI Electric.
Nahoana no misafidy anay
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













