MUTAI CMTB1LE-63 2P Mpandrindra ny fizaran-tany miasa amin'ny herinaratra sisa tavela RCBO
Antsipirian'ny vokatra
Miaro amin'ny loza ateraky ny fahatapahan'ny herinaratra sy ny afo vokatry ny tsy fahatomombanan'ny tany sy ny fihoaram-pefy ny RCBO. Izy io dia mamantatra sy manapaka ny fivoahan'ny fihoaram-pefy amin'ny tany, fantatra amin'ny anarana hoe fihoaram-pefy sisa tavela, izay mety hitranga noho ny tsy fahatomombanan'ny tariby, ny fahasimban'ny insulation, na ny tsy fahatomombanan'ny fitaovana elektrika. Ankoatra izany, miaro amin'ny fihoaram-pefy ihany koa izy io, izay mety ho vokatry ny circuit fohy na circuit be loatra.
Matetika ampiasaina amin'ny trano fonenana sy trano ara-barotra ny RCBO, ary koa amin'ny fampiharana indostrialy. Tena ilaina indrindra izy ireo amin'ny toe-javatra izay ilàna fiarovana ny faritra tsirairay, toy ny ao an-dakozia, efitra fandroana, ary toerana hafa izay mety hifandraisan'ny fitaovana elektrika amin'ny rano.
| Anaran'ny vokatra | Mpandrindra faritra miasa amin'ny RCBO miaraka amin'ny courant sisa tavela |
| Laharana modely | CMTB1LE-63 2P |
| Malagasy | IEC61009-1 |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloney | 2P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 230V |
| Matetika voaisa | AC 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 3000A/4500A/6000A |
| Voltazy fanoherana tsindry voaisa Uimp | 4000V |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+40℃ |
| Karazana famoahana eo no ho eo | CD |
| Courant miasa sisa tavela voamarina In | 30mA, 50mA, 75mA, 100mA |
Fiolahana
Drafitra sy refy fametrahana (mm)
tombony
1. Fiarovana ny fizaran-tany amin'ny herinaratra fohy
2. Fiarovana ny faritra amin'ny fihoaram-pefy
3. Fiarovana amin'ny fiparitahan'ny tany
Poloney
Fampiharana
Ny MCB dia ampiasaina betsaka amin'ny fanorenana, trano fonenana, fampiharana indostrialy, ary fandefasana herinaratra.
Ny hafa
Fonosana
3 pcs isaky ny boaty anatiny, 60 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Tsena Lehibe
Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia Tsena... sns
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












