CMTB1-63H 4P Mpandrindra Fizaran-tany Kely Mcb Mahazaka Fanapahana Avo
Antsipirian'ny vokatra
Afaka miaro ny herinaratra amin'ny "court-circuit" sy ny "overload" ny "miniature circuit breaker" CMTB1-63, ary azo ampiasaina ihany koa ho toy ny famindrana sy fanovana tsy fahita firy ny rafitra herinaratra. Singa tena ilaina amin'ny rafitra elektrika rehetra ny "miniature circuit breaker", izay manome fiarovana azo antoka amin'ny loza ateraky ny herinaratra ary miantoka ny fiasan'ny "circuit" sy fitaovana elektrika azo antoka sy mahomby.
| Anaran'ny vokatra | MCB mpanapaka faritra kely |
| Laharana Modely | CMTB1-63 4P |
| Malagasy | IEC60898-1 |
| Taratasy fanamarinana | CE |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloney | 4P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 400/415V |
| Matetika voaisa | AC 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 6000A |
| Voltazy fanoherana tsindry voaisa Uimp | 4000V |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+40℃ |
| Karazana famoahana eo no ho eo | CD |
| Loko | fotsy sy volondavenona |
| fanompoana | OEM & ODM |
Poloney
Fampiharana
Ireo MCB Miniature circuit breakers dia matihanina ary ampiasaina betsaka amin'ny tranobe, trano fonenana, fampiharana indostrialy, fandefasana herinaratra.
tombony
1. Fiarovana ny fizaran-tany amin'ny herinaratra fohy
2. Fiarovana ny faritra amin'ny fihoaram-pefy
3. Fahafahana manapaka avo lenta
4. Endrika tsara tarehy ary mora apetraka
Ny hafa
Fonosana
3 pcs isaky ny boaty anatiny, 60 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Fanontaniana sy valiny
Mahafeno ny fepetra takiana amin'ny rafitra fitantanana ISO 9001 sy ISO14001 i Mutai, ary mandalo ny mari-pahaizana CCC, CE, CB sns ny vokatra.
Tsena Lehibe
Raisin'ny mpanjifa tsara ny vokatra, indrindra fa any Moyen-Orient, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia.
1. Vokatra lehibe: MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... sns.
2. Vita ny rojo indostrialy manomboka amin'ny famokarana singa ka hatramin'ny fanangonana vokatra feno, fitsapana ary eo ambany fanaraha-maso mahazatra.
3. Miaraka amin'ny mari-pahaizana ISO 9001, ISO14001 momba ny rafitra fitantanana, ireo vokatra dia mahafeno fepetra amin'ny mari-pahaizana iraisam-pirenena CCC, CE, CB.
4. Ekipa ara-teknika matihanina, afaka manome serivisy OEM sy ODM, afaka manome vidiny mifaninana.
5.Fotoana fanaterana haingana sy serivisy tsara aorian'ny fivarotana.
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













