Mpandrindra circuit miniature Mcb Mutai CMTB1-63 2P 10A 16A 20A 25A 32A
Antsipirian'ny vokatra
Ny "miniature circuit breaker" CMTB1-63 dia miaro amin'ny "court circuit" sy ny "overload", ary azo ampiasaina amin'ny famindrana sy fanovana rafitra herinaratra tsy dia matetika loatra. Ny MCB dia manana endrika ara-drafitra mandroso, fampisehoana azo itokisana, fahafaha-mamaky herinaratra avo lenta, ary endrika kanto. Ny akorany sy ny ampahany aminy dia vita amin'ny fitaovana manana fanoherana ny fiantraikany mahery vaika sy ny toetra mahatanty afo.
Natao hanaraka ny fenitra IEC/EN60898-1 ny MCB ary azo ampiasaina amin'ny rafitra AC 50/60Hz miaraka amin'ny voltase 230V/240V/400V/415V. Manana courant ambony indrindra 63A izy ary mety amin'ny fampiharana mitaky courant ambany noho io fetra io.
| Anaran'ny vokatra | MCB |
| Laharana Modely | CMTB1-63 2P |
| Malagasy | IEC60898-1 |
| Taratasy fanamarinana | CE |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1A-63A |
| Poloney | 2P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 400/415V |
| Matetika voaisa | AC 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 3000A/4500A |
| Voltazy fanoherana tsindry voaisa Uimp | 4000V |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+40℃ |
| Karazana famoahana eo no ho eo | C |
| Loko | Fotsy |
| fanompoana | OEM sy ODM |
Fiolahana
Poloney
tombony
1. Fiarovana ny fizaran-tany amin'ny herinaratra fohy
2. Fiarovana ny faritra amin'ny fihoaram-pefy
3. Endrika tsara tarehy ary mora apetraka
Fampiharana
Ireo MCB Miniature circuit breakers dia matihanina ary ampiasaina betsaka amin'ny tranobe, trano fonenana, fampiharana indostrialy, fandefasana herinaratra.
Ny hafa
Fonosana
6 pcs isaky ny boaty anatiny, 120 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Tsena Lehibe
Ny tsena lehibe indrindra dia any amin'ny faritra toa an'i Moyen-Orient, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia... sns.
Nahoana no misafidy anay
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com













