Mpandrindra faritra kely MUTAI CMTB1-63H 2P mini MCB
Antsipirian'ny vokatra
Ny "miniature circuit breaker" CMTB1-63 dia matetika ampiasaina amin'ny rafitra elektrika ho fiarovana amin'ny fihoaram-pefy sy ny "court circuit". Azo ampiasaina ho famindrana sy fiovam-po tsy fahita firy amin'ny rafitra herinaratra ihany koa ny MCB. Ny "miniature circuit breaker" dia mety amin'ny fampiharana isan-karazany, manomboka amin'ny trano fonenana ka hatramin'ny indostria, ary matetika ampiasaina amin'ny jiro, fanafanana ary fanaraha-maso ny motera.
| Anaran'ny vokatra | Mpandrindra faritra kely |
| Laharana Modely | CMTB1-63 2P |
| Malagasy | IEC60898-1 |
| Taratasy fanamarinana | CE |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloney | 2P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 400/415V |
| Matetika voaisa | AC 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 6000A |
| Voltazy fanoherana tsindry voaisa Uimp | 4000V |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+40℃ |
| Karazana famoahana eo no ho eo | CD |
| Loko | Fotsy sy volondavenona |
| fanompoana | OEM & ODM |
Poloney
Fampiharana
Ny "Miniature circuit breakers" dia ampiasaina betsaka amin'ny fanorenana trano, trano fonenana, fampiharana indostrialy, ary fandefasana herinaratra.
tombony
1. Fiarovana amin'ny courant court-circuit sy ny courant overload, azo ampiasaina ihany koa ho famindrana sy fiovam-po tsy dia matetika amin'ny rafitra herinaratra.
2. Habe kely: Natao ho kely sy kely ny MCB, ka mora apetraka sy ampidirina amin'ny takelaka elektrika sy takelaka fizarana.
3. Fijanonana haingana: Natao hijanona haingana ny MCB raha sendra misy fihoaram-pefy na circuit court, izay manampy amin'ny fisorohana ny fahasimban'ny fitaovana elektrika sy ny loza mety hitranga amin'ny olona.
4. Fahafahana manapaka avo lenta
Ny hafa
Fonosana
6 pcs isaky ny boaty anatiny, 120 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Fanontaniana sy valiny
Miaraka amin'ny mari-pahaizana rafitra fitantanana ISO 9001, ISO14001, ny vokatra dia mahafeno fepetra amin'ny mari-pahaizana iraisam-pirenena CCC, CE, CB.
Tsena Lehibe
Mifantoka amin'ny tsena Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia ny MUTAI Electric.
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












