Mpandrindra faritra kely MUTAI CMTB1-63H 1P Mini MCB
Antsipirian'ny vokatra
Afaka miaro ny fitaovana amin'ny fiarovana amin'ny "court-circuit" sy ny "overload" ny "miniature circuit breaker" CMTB1-63, ary azo ampiasaina ihany koa ho famindrana sy fanovana tsy tapaka ny rafitra herinaratra. Mandroso ny rafitra MCB, azo ianteherana ny fahombiazany, afaka manapaka herinaratra betsaka, kanto ny endriny sns. Ny akorany sy ny ampahany aminy dia vita amin'ny fitaovana mahatohitra ny fiantraikany ary tsy mora mirehitra.
Misy amin'ny endrika tokana, roa sosona, ary telo ny MCB, ka ny tsirairay amin'izy ireo dia afaka miaro faritra misaraka.
| Anaran'ny vokatra | MCB Miniature Circuit Breaker |
| Laharana Modely | CMTB1-63 1P |
| Malagasy | IEC60898-1 |
| Taratasy fanamarinana | CE |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloney | 1P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 230/240/400/415V |
| Matetika voaisa | AC 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 6000A |
| Voltazy fanoherana tsindry voaisa Uimp | 4000V |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+40℃ |
| Karazana famoahana eo no ho eo | CD |
| Loko | Fotsy + volondavenona |
| fanompoana | OEM & ODM |
Poloney
Fampiharana
Ireo MCB Miniature circuit breakers dia matihanina ary ampiasaina betsaka amin'ny tranobe, trano fonenana, fampiharana indostrialy, fandefasana herinaratra.
tombony
1. Fiarovana ny courant court circuit sy ny courant overload
2. Fahafahana manapaka avo lenta sy fijanonana haingana
3. Habe kely: Natao ho kely sy kely ny MCB, ka mora apetraka sy ampidirina amin'ny takelaka elektrika sy takelaka fizarana.
Ny hafa
Fonosana
12 pcs isaky ny boaty anatiny, 240 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Fanontaniana sy valiny
Miaraka amin'ny mari-pahaizana rafitra fitantanana ISO 9001, ISO14001, ny vokatra dia mahafeno fepetra amin'ny mari-pahaizana iraisam-pirenena CCC, CE, CB.
Tsena Lehibe
Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia ... sns
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com












