CMTB1-63DC 1P 1A-63A DC MCB Miniature Circuit Breaker ho an'ny PV amin'ny masoandro
Antsipirian'ny vokatra
Ny "miniature circuit breakers" CMTB1-63 DC MCB dia miaro ny fitaovana elektrika sy ny fitaovana hafa amin'ny enta-mavesatra sy ny olana amin'ny "court-circuit", ary afaka miaro ny fiarovana ny "circuit". Ny ankamaroan'ny "DC MCB" dia mampiasa rafitra "courant direct" toy ny angovo vaovao, "solar PV", sns. Ny toetry ny voltazy an'ny DC MCB dia amin'ny ankapobeny dia avy amin'ny DC 12V-1000V, ary ny courant naoty dia mety hahatratra 63A.
| Malagasy | IEC/EN 60947-2 |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloney | 1P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 250V |
| Matetika voaisa | 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 6000A |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+70℃ |
| Karazana fiolahana | C |
| Ambaratonga fahalotoana | 3 |
| Haavo | ≤ 2000m |
| Fahafahana tariby ambony indrindra | 25 m㎡ |
| Fametrahana | Lalamby DIN 35mm |
| Karazana andalana miditra | Ambony |
tombony
1. Arovy amin'ny courant court-circuit sy ny courant overload ny fitaovana.
2. Habeny Kely: Ny MCB DC dia natao ho kely sy mitsitsy toerana, ka mahatonga azy ireo ho tsara ampiasaina amin'ny takelaka sy fitaovana elektrika kely.
3. Fametrahana mora: Natao mora ny fametrahana ny DC MCB ary azo apetraka amin'ny DIN rails na mivantana eo amin'ny takelaka.
Poloney
Fampiharana
Ny DC MCB Miniature circuit breaker dia ampiasaina betsaka amin'ny rafitra courant direct sasany toy ny angovo vaovao, PV solaire, sns.
Ny hafa
Fonosana
12 pcs isaky ny boaty anatiny, 240 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Fanontaniana sy valiny
Miaraka amin'ny ISO 9001, ISO14001 mari-pankasitrahana rafitra fitantanana, ary ny vokatra dia mahafeno fepetra amin'ny mari-pankasitrahana iraisam-pirenena CCC, CE, CB.
Tsena Lehibe
Mifantoka amin'ny tsena Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia ny MUTAI Electric.
Nahoana no misafidy anay
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com









