CMTB1-63DC 4P DC MCB Miniature Circuit Breaker
Antsipirian'ny vokatra
Afaka miaro ireo fitaovana elektrika sy fitaovana hafa amin'ny olana amin'ny "short circuit" ny "Circuit détachée minia" an'ny CMTB1-63 DC MCB, ary miaro ny fiarovana ny "circuit". Ny ankamaroan'ny "Circuit Détachée minia" dia mampiasa rafitra "courant direct" toy ny "énergie" vaovao, "PV solaire", sns. Ny voltazy an'ny "Circuit Détachée" dia matetika manomboka amin'ny DC 12V-1000V, ary ny courant résoluté mety hahatratra 63A.
| Malagasy | IEC/EN 60947-2 |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1A - 63A |
| Poloney | 4P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 1000V |
| Matetika voaisa | 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 6000A |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+70℃ |
| Karazana fiolahana | C |
| Ambaratonga fahalotoana | 3 |
| Haavo | ≤ 2000m |
| Fahafahana tariby ambony indrindra | 25 m㎡ |
| Fametrahana | Lalamby DIN 35mm |
| Karazana andalana miditra | Ambony |
tombony
1. Fiarovana ny fizaran-tany amin'ny herinaratra fohy
2. Fiarovana ny faritra amin'ny fihoaram-pefy
3. Fahafahana manapaka avo lenta
4. Endrika tsara tarehy ary mora apetraka
Poloney
Fampiharana
Ny MCB DC Miniature circuit breakers (MCB) dia ampiasaina betsaka amin'ny rafitra herinaratra mivantana sasany toy ny angovo vaovao, PV avy amin'ny masoandro, sns.
Ny hafa
Fonosana
3 pcs isaky ny boaty anatiny, 60 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Fanontaniana sy valiny
Miaraka amin'ny mari-pahaizana rafitra fitantanana ISO 9001, ISO14001, ny vokatra dia mahafeno fepetra amin'ny mari-pahaizana iraisam-pirenena CCC, CE, CB.
Tsena Lehibe
Mifantoka amin'ny tsena Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia ny MUTAI Electric.
Nahoana no misafidy anay
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com








