CMTB1-63DC 2P DC MCB Miniature Circuit Breaker
Antsipirian'ny vokatra
Afaka miaro ireo fitaovana elektrika sy fitaovana hafa amin'ny olana amin'ny "short circuit" ny "DC MCB miniature circuit breaker" CMTB1-63, ary miaro ny fiarovana ny "circuit". Ny ankamaroan'ny "DC MCB" dia mampiasa rafitra herinaratra mivantana toy ny rafitra angovo avy amin'ny masoandro, rafitra bateria, angovo vaovao, sns.
Vahaolana azo itokisana sy mahomby amin'ny vidiny ny "DC miniature circuit breakers" ho fiarovana ny "DC circuit breakers" amin'ny fahasimban'ny herinaratra, ary ny habeny kely, ny fihetsehana haingana ary ny fahafahany manapaka herinaratra avo dia mahatonga azy ireo ho safidy malaza amin'ny fampiharana isan-karazany.
Ny toetry ny voltazy an'ny MCB DC dia amin'ny ankapobeny dia eo anelanelan'ny DC 12V-1000V, ary ny courant naoty dia mety hahatratra 63A.
| Malagasy | IEC/EN 60947-2 |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1/2/3/4/5/6/8/10/13/16/20/25/32/40/50/63A |
| Poloney | 2P |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 500V |
| Matetika voaisa | 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 6000A |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+70℃ |
| Karazana fiolahana | C |
| Ambaratonga fahalotoana | 3 |
| Haavo | ≤ 2000m |
| Fahafahana tariby ambony indrindra | 25 m㎡ |
| Fametrahana | Lalamby DIN 35mm |
| Karazana andalana miditra | Ambony |
tombony
1. Fijanonana haingana: Ny MCB DC dia natao hijanona haingana raha sendra misy olana amin'ny herinaratra, izay manampy amin'ny fisorohana ny fahasimban'ny fitaovana sy ny tariby.
2. Fahafahana manapaka avo lenta: Misy amin'ny fahafaha-manapaka isan-karazany ny MCB DC, izay midika fa afaka miatrika herinaratra avo lenta izy ireo nefa tsy tapaka.
3. Fahombiazana azo ianteherana: Ny MCB DC dia natao hanomezana fahombiazana azo ianteherana sy tsy tapaka mandritra ny androm-piainana maharitra, izay manampy amin'ny fampihenana ny fandaniana amin'ny fikojakojana sy fanoloana.
4. Fametrahana mora: Natao mora ny fametrahana ny DC MCB ary azo apetraka amin'ny DIN rails na mivantana eo amin'ny tontonana.
Poloney
Fampiharana
Ny MCB DC Miniature circuit breakers (MCB) dia ampiasaina betsaka amin'ny rafitra herinaratra mivantana sasany toy ny angovo vaovao, PV avy amin'ny masoandro, sns.
Ny hafa
Fonosana
6 pcs isaky ny boaty anatiny, 120 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Fanontaniana sy valiny
Miaraka amin'ny mari-pahaizana rafitra fitantanana ISO 9001, ISO14001, ny vokatra dia mahafeno fepetra amin'ny mari-pahaizana iraisam-pirenena CCC, CE, CB.
Tsena Lehibe
Mifantoka amin'ny tsena Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia ny MUTAI Electric.
Nahoana no misafidy anay
1. Manana traikefa mihoatra ny 10 taona amin'ny famokarana vokatra MCB, MCCB, ACB, RCBO, RCCB, ATS, Contactor... sns.
2. Vita ny rojo indostrialy manomboka amin'ny famokarana singa ka hatramin'ny fanangonana vokatra feno, fitsapana ary eo ambany fanaraha-maso mahazatra.
3. Miaraka amin'ny mari-pahaizana ISO 9001, ISO14001 momba ny rafitra fitantanana, ireo vokatra dia mahafeno fepetra amin'ny mari-pahaizana iraisam-pirenena CCC, CE, CB.
4. Ekipa ara-teknika matihanina, afaka manome serivisy OEM sy ODM, afaka manome vidiny mifaninana.
5.Fotoana fanaterana haingana sy serivisy tsara aorian'ny fivarotana.
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com










