CMTB1-63DC 3P DC MCB Miniature Circuit Breaker
Antsipirian'ny vokatra
Misy amin'ny habe sy naoty samihafa ny mpanapaka faritra kely CMTB1-63 DC MCB, ary azo ampiasaina amin'ny fampiharana isan-karazany izy ireo, anisan'izany ny rafitra herinaratra avy amin'ny masoandro, rafitra fiarovana bateria, rafitra an-dranomasina sy fiara, ary milina indostrialy.
Ny toetry ny voltazy an'ny MCB DC dia amin'ny ankapobeny dia eo anelanelan'ny DC 12V-1000V, ary ny courant naoty dia mety hahatratra 63A.
| Malagasy | IEC/EN 60947-2 |
| Herinaratra voaisa In (A) | 1A- 63A |
| Poloney | 3 |
| Voltazy voaisa Ue (V) | 750V |
| Matetika voaisa | 50/60Hz |
| Fahafahan'ny circuit fohy voaisa Icn | 6000A |
| Mari-pana manodidina | -20℃~+70℃ |
| Karazana fiolahana | C |
| Ambaratonga fahalotoana | 3 |
| Haavo | ≤ 2000m |
| Fahafahana tariby ambony indrindra | 25 m㎡ |
| Fametrahana | Lalamby DIN 35mm |
| Karazana andalana miditra | Ambony |
tombony
1. Fiarovana amin'ny enta-mavesatra be loatra sy ny "court-circuit"
2. Toetra mampiavaka ny fihetsehana: Ny MCB DC dia manana toetra mampiavaka ny fihetsehana raha oharina amin'ny MCB AC noho ny tsy fitovian'ny voltase DC.
3. Fandrefesana ny Voltazy: Ny MCB DC dia manana fandrefesana voltazy manokana ho an'ny faritra DC, mazàna manomboka amin'ny 12V ka hatramin'ny 1000V DC.
4. Fahatapahan'ny Arc: Ny MCB DC dia natao hanapaka ny arc DC, izay mitondra tena hafa noho ny arc AC.
Poloney
Fampiharana
Ny DC MCB Miniature circuit breakers dia ampiasaina betsaka amin'ny rafitra herinaratra mivantana sasany, toy ny angovo vaovao, PV amin'ny masoandro, orinasa mpamokatra herinaratra ary fotodrafitrasa indostrialy ... sns.
Ny hafa
Fonosana
4 pcs isaky ny boaty anatiny, 80 pcs isaky ny boaty ivelany.
Refy isaky ny boaty ivelany: 41*21.5*41.5 sm
Fanontaniana sy valiny
Miaraka amin'ny mari-pahaizana rafitra fitantanana ISO 9001, ISO14001, ny vokatra dia mahafeno fepetra amin'ny mari-pahaizana iraisam-pirenena CCC, CE, CB.
Tsena Lehibe
Mifantoka amin'ny tsena Afovoany Atsinanana, Afrika, Azia Atsimo Atsinanana, Amerika Atsimo, Rosia ny MUTAI Electric.
Nahoana no misafidy anay
Telefaonina: +86 18066376807
E-mail: ellen.zheng@mutaiele.com











